Samochody nowe

Grand C4 SpaceTourer

 

Nowy Citroën Grand C4 SpaceTourer to owoc kreatywności projektantów oraz najlepszego, charakterystycznego dla Marki Citroën know-how. To nowoczesny, innowacyjny 7-miejscowy minivan, przełamujący schematy dzięki zaawansowanej technologii inteligentnych systemów wspomagających prowadzenie, wyjątkowym wrażeniom z jazdy, szczególnemu podejściu do komfortu (program Citroën Advanced Comfort®) i wydajności.


DESIGN


Nowy Citroën Grand C4 SpaceTourer łączy to, co z pozoru niemożliwe − funkcjonalność samochodu rodzinnego z przyjemnością z jazdy. Nowa, siedmiomiejscowa wersja Citroëna Grand C4 SpaceTourer bazuje na wyjątkowym designie swojego poprzednika, wzbogacona o nowe akcenty, takie jak nowy szewron (logo) na tylnej klapie, zmodyfikowany przód nadwozia, wyrażający solidność i siłę oraz nowe lakiery − Steel Grey i Lazuli Blue.

WYMIARY

Kompaktowe wymiary zewnętrzne Nowego Citroëna Grand C4 SpaceTourera idealnie współgrają z przestronnością wnętrzna samochodu i jego modułowością.

- Długość: 4,602 m
- Szerokość: 1,826 m (z lusterkami)
- Wysokość: 1,644 m
- Rozstaw osi: 2,840 m


DOBRE SAMOPOCZUCIE

Nowy minivan Citroën Grand C4 SpaceTourer to zaproszenie do podróży, z rodziną lub samemu, w najwyższym komforcie i przy zachowaniu prawdziwej radości z jazdy. Doskonała poręczność i nowoczesne elementy wyposażenia samochodu to gwarancja pozytywnych wrażeń za kierownicą.

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Bagażnik to kolejny kluczowy atut Nowego Citroëna Grand C4 SpaceTourera. Wygląd tylnej pokrywy to zapowiedź dużej przestrzeni i solidności wykonania. Dostęp do pojemnego bagażnika (od 645 l do 704 l przy tylnych fotelach przesuniętych maksymalnie do przodu) jest bardzo łatwy. Tylna pokrywa może być sterowana elektrycznie. Dodatkowo Citroën proponuje innowacyjne rozwiązanie w postaci bezdotykowego otwierania bagażnika, gdy kierowca ma zajęte ręce. Wystarczy przesunąć stopę pod zderzakiem, a system automatycznie zamknie lub otworzy klapę.

TECHNOLOGICZNA INTELIGENCJA

Nowy Citroën Grand C4 SpaceTourer jest wyposażony w wielofunkcyjny ekran dotykowy 7” z nowym interfejsem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości (podobnej do smartfonów najnowszej generacji). Charakterystycznym elementem wyposażenia nowego minivana Marki Citroën jest dodatkowy, niezależny ekran 7” oraz nowy system nawigacyjny Citroën Connect Navi.Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,912 do 8,02w cyklu mieszanym, od 7,32 do 9,962 w cyklu niskim, od 5,899 do 7,69 w cyklu średnim, od 5,199 do 6,867 w cyklu wysokim i od 6,329 do 8,483 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 128,67 do 180,9 (g/km).

AUTO CLUB POZNAŃ/ZŁOTNIKI Obornicka 4

Nous localiser

Calculer l'itinéraire