Samochody nowe

C-Elysée

 


DESIGN
 
NOWY CITROËN C-ELYSÉE przyciąga wzrok masywniejszym przodem. Wzmocniona forma nadwozia poprawia przyczepność i aerodynamiczne właściwości samochodu. Nowy układ świateł z modułami LED umieszczonymi nad światłami przeciwmgłowymi podkreśla prestiżowy wygląd CITROËNA C-ELYSÉE.

Z tyłu nowe światła z efektem 3D, charakterystyczne dla gamy CITROËN, nadają sylwetce NOWEGO CITROËNA C-ELYSÉE nowoczesny wygląd.

Zaakcentowana światłami solidna, mocna forma NOWEGO CITROËNA C-ELYSÉE jest jednocześnie pełna elegancji.
 
 
Optymalne wymiary ułatwiają manewry i pozwalają bez problemu wjechać na podziemny parking:
 
• wysokość: 1,466 m
• szerokość: 1,95 m
• rozstaw osi: 2,65 m
• długość: 4,227 m
 

MODUŁOWE WNĘTRZE… I OBSZERNY BAGAŻNIK!

NOWY CITROËN C-ELYSÉE to idealna równowaga między kompaktowymi wymiarami i obszernym wnętrzem, w którym wygodnie zmieści się pięć dorosłych osób z bagażami. Dzięki doskonałej przyczepności i komfortowemu zawieszeniu podróżowanie staje się przyjemnością. Praktyczny i łatwo dostępny bagażnik ma pojemność użytkową 506 litrów. Tylna kanapa NOWEGO CITROËNA C-ELYSÉE składa się w prosty i intuicyjny sposób, w proporcjach 2/3-1/3. Takie rozwiązanie zapewnia więcej przestrzeni, w zależności od potrzeb.

 
INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

W Nowym C-ELYSÉE kierowca bezpośrednio na ekranie dotykowym 7'' może bez trudu obsługiwać nawigację najnowszej generacji i systemy multimedialne:
 
- SYSTEM NAWIGACJI podaje informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, pomagając omijać korki. Pakiet map drogowych ułatwia prowadzenie samochodu.
 
- MIRROR SCREEN (działa w oparciu o technologie Apple CarPlayTM i MirrorLink®) pozwala na korzystanie z aplikacji smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym samochodu.
 
- FUNKCJA ROZPOZNAWANIA GŁOSU (dostępna po podłączeniu smartfona i udostępnieniu internetu) umożliwia głosowe sterowanie funkcjami samochodu.
 
- TELEFON – rozmowy przez łącze Bluetooth (dostęp do menu, możliwość równoległego prowadzenia dwóch rozmów).
 
- RADIO AM/FM połączone z czterema głośnikami, sterowane przełącznikami umieszczonymi w pobliżu kierownicy (brak odtwarzacza CD), umożliwia korzystanie z zasobów muzycznych zapisanych w smartfonie.
 
WSPOMAGANIE PROWADZENIA:
- kamera cofania
- wspomaganie parkowania – czujniki tył
- regulator/ogranicznik prędkości
 

SILNIK DIESLA BLUE HDI & BENZYNOWY 1.2 PURETECH 82

Silniki NOWEGO CITROËNA C-ELYSÉE odznaczają się dużą mocą i ekonomicznym zużyciem paliwa. W gamie jest silnik benzynowy 1.2 PureTech 82 z manualną skrzynią biegów lub 1.6 VTi 115 (z manualną lub z 6-przełożeniową automatyczną skrzynią najnowszej generacji EAT6). Dostępny jest też silnik wysokoprężny 1.6 HDi 100.Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,504 do 6,209 w cyklu mieszanym, od 7,302 do 7,213 w cyklu niskim, od 5,465 do 5,575 w cyklu średnim, od 5,106 do 5,381 w cyklu wysokim i od 6,434 do 6,918 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 118,01 do 139,73 (g/km).

AVANTI SP. Z O.O. Połczyńska 33

Nous localiser

Calculer l'itinéraire