Samochody nowe

Berlingo

 

NOWY CITROËN BERLINGO


DESIGN

KULTOWY KOMBIVAN
Wyrazisty, śmiały charakter, pełna energii sylwetka, stylowe panele Airbump® i barwne wstawki: Nowy Citroën Berlingo to kultowy kombivan.
Atrakcyjne linie nadwozia Nowego Citroëna Berlingo są wyrazem siły i innowacyjności. Ten nowoczesny, zachęcający do aktywności samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: standardowej M o długości 4,40 m oraz przedłużonej XL (4,75 m).
Obie wersje są dostępne w konfiguracji 5- i 7-osobowej.
Przód Nowego Citroëna Berlingo utrzymany jest w stylu pełnym ekspresji: wyższa i bardziej zwarta maska silnika, charakterystyczny pas przedni z dwupoziomowym układem świateł i przednia szyba, zapewniająca więcej światła i przestrzeni we wnętrzu.
Nadwozie zdobią relingi dachowe i panele Airbump®, które podkreślają silny, pełen energii charakter samochodu i zapobiegają uszkodzeniom nadwozia w codziennej eksploatacji.

DESIGN I KOLOR : WYRAZISTY CHARAKTER
Paleta kolorów nadwozia Nowego Citroëna Berlingo jest bardzo bogata: Sable, Aqua Green, Gris Artense, Gris Platinium, Noir Onyx, Deep Blue, Rouge Ardent i Blanc Banquise.
Uzupełniają ją pakiety Look i wstawki w kolorach Blanc lub Orange wokół reflektorów przeciwmgłowych i na panelach bocznych.
W kabinie Nowego Citroëna Berlingo przyciąga wzrok stylowa, oszczędna w formie deska rozdzielcza, wyposażona w liczne, pomysłowe schowki. Podwyższona pozycja za kierownicą gwarantuje odpowiedni komfort prowadzenia.
Wnętrze wersji XTR wyróżnia się tapicerką Linme Green, ze wstawką w kolorze Orange na oparciach foteli.


CITROEN ADVANCED COMFORT®

ZAAWANSOWANY KOMFORT I DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE
Nowy Citroën Berlingo wpisuje się w ramy programu Citroën Advanced Comfort®. Każda podróż może być czasem relaksu, a wygodne fotele, zawieszenie amortyzujące nierówności nawierzchni i wysokiej klasy izolacja akustyczna zapewniają optymalny komfort jazdy.
Duża powierzchnia przeszklona w Nowym Citroënie Berlingo zapewnia doskonałą widoczność otoczenia samochodu i pozwala cieszyć się wnętrzem pełnym naturalnego światła. Dodatkowo doświetla je przeszklony dach panoramiczny, wyposażony w elektrycznie sterowaną roletę.

PRZEMYŚLANE SCHOWKI I NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ 
Nowy Citroën Berlingo to samochód praktyczny w każdym wymiarze. Doskonały dostęp do wnętrza zapewniają przesuwne drzwi boczne z każdej strony oraz otwierana tylna szyba.
Dzięki składanym siedzeniom Nowy Citroën Berlingo wyznacza nowy standard komfortu i modułowości. Bagażnik już w wersji M ma imponującą pojemność 775 l, która rośnie do 1.050 l w wersji XL.
We wnętrzu Nowego Citroëna Berlingo pasażerowie mogą korzystać z wielu starannie przemyślanych, obszernych schowków o łącznej pojemności 186 litrów, w tym ze schowków systemu Modutop® o pojemności 92 litrów.


INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

19 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE
Beztroska jazda…

Nowego Citroëna Berlingo wyposażono w bogaty zestaw nowoczesnych i użytecznych rozwiązań, ułatwiających codzienne życie.
Najnowsze dostępne technologie gwarantują większy komfort, łatwą eksploatację i wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy.

...bezpieczeństwo dzięki 19 systemom wspomagającym prowadzenie…

Alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy, system kontroli martwego pola, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego hamowania, kamera cofania z funkcją Top Rear Vision. 

... i stały dostęp do multimediów dzięki 8” ekranowi dotykowemu.

Ekran dotykowy 8" i cztery systemy łączności: Mirror Screen, Citroën Connect Navi, Citroën Connect Box i indukcyjna ładowarka do smartfona zapewniają łączność pomiędzy światem urządzeń cyfrowych a samochodem.


SILNIKI

Zastosowanie nowego wariantu platformy i wydajnych, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska silników najnowszej generacji to gwarancja doskonałych właściwości jezdnych Nowego Citroëna Berlingo.
Gama silników składa się z jednostek Diesla i benzynowych, sprawdzających się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim. Silniki te zapewniają rewelacyjne osiągi przy zachowaniu ograniczonej emisji zanieczyszczeń.
Nowy Citroën Berlingo będzie również dostępny z ośmioprzełożeniową, automatyczną skrzynią biegów (EAT8), zapewniającą niezrównany komfort prowadzenia.

Silniki benzynowe z gamy PureTech: 
silnik PureTech S&S o pojemności 1,2 litra i mocy 110 KM z manualną 6-przełożeniową skrzynią biegów lub 130 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT8 (dostępny w drugiej połowie 2019)

Silniki diesla z gamy BlueHDi:
silnik BlueHDi S&S o pojemności 1,5 litra i mocy 75 KM, 100 KM lub 130 KM z manualną 5 lub 6-przełożeniową skrzynią biegów lub automatyczną EAT8Zużycie paliwa od 5,5 do 7,5 w cyklu mieszanym, od 8,1 do 8,9 w cyklu niskim, od 6,3 do 7,1 w cyklu średnim, od 5,6 do 6,4 w cyklu wysokim i od 7,2 do 8,3 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 143  do 170 (g/km).

AVANTI SP. Z O.O. Połczyńska 33

Nous localiser

Calculer l'itinéraire