Samochody nowe

Berlingo Van

 

DESIGN

Solidność i bezpieczeństwo − to pierwsze skojarzenie, gdy patrzy się na sylwetkę Nowego Citroëna Berlingo Van. Design nadwozia wyraża wewnętrzną energię, a płynne linie tworzą harmonijną całość.
- spójny design przodu, typowy dla identyfikacji wizualnej Marki, przypominający większego brata Citroëna Jumpy: wysoka i krótka maska, duże światła.
- płynne linie i przemyślany design paneli bocznych: zapowiedź obszernej przestrzeni ładunkowej i praktyczności.


MODUŁOWOŚĆ I KOMFORT

WSZECHSTRONNY JAK TY!

Nowy Citroën Berlingo Van to idealny partner dla profesjonalistów, który sprosta wyzwaniom każdego dnia. Spełni najbardziej zróżnicowane oczekiwania dzięki możliwości wyboru wersji nadwozia, aranżacji kabiny i wyposażenia. Idzie jeszcze dalej niż poprzednicy, oferując całkowicie nowe rozwiązanie: wersję Worker i Driver.

Wersja Worker jest zaprojektowana z myślą przede wszystkim o branży budowalnej i idealnie sprawdza się jako samochód do przewozu pracowników oraz materiałów:
- Kabina Extenso®: 3 siedzenia z przodu, mobilne biuro i możliwość przewozu długich przedmiotów dzięki modułowemu wnętrzu
- System Grip Control z funkcją Hill Assist Descent, zwiększony prześwit (+30 mm), duże koła (690 mm) z oponami Mud & Snow, zapewniającymi lepszą przyczepność
- Ładowność zwiększona do 1000 kg, wzmocnione oświetlenie, uchwyty do mocowania ładunku zamontowane w połowie wysokości przestrzeni ładunkowej.

Wersja Driver, przeznaczona dla użytkowników pokonujących długie trasy lub realizujących dostawy w warunkach miejskich:
- Zwiększony komfort jazdy
- Pakiet akustyczny
- Liczne systemy wspomagające prowadzenie oraz technologia Surround Rear Vision
- Citroën Conect Radio: 8'' ekran dotykowy ze zintegrowanym radiem online.
Dobre samopoczucie i praktyczność w codziennej eksploatacji.

KABINA EXTENSO®: 3 MIEJSCA I IMPONUJĄCA MODUŁOWOŚĆ

Kabina Extenso® zapewnia nieograniczoną elastyczność. Umożliwia przewóz 3 osób i pozwala na zwiększenie długości oraz pojemności przestrzeni ładunkowej − wystarczy unieść fotel pasażera. W wersji M można wtedy przewozić przedmioty o długości do 3 m, w wersji XL - do 3,4 m. 

1 - Kabina Extenso® umożliwia przewóz 3 osób dzięki dwuosobowemu siedzeniu pasażera.
2 - Funkcja składania środkowego oparcia zmienia kabinę w mobilne biuro i pozwala na korzystanie z regulowanego stolika. Pod siedzeniem zamontowano zamykany schowek.
3 - Unoszone siedzenie pasażera uwalnia dodatkową przestrzeń, która idealnie sprawdza się w przypadku transportu delikatnych ładunków oraz zwiększa pojemność przestrzeni ładunkowej z 3,3 do 3.8 m3 w wersji M oraz z 3,9 do 4,4 m3 w wersji XL.

OPTYMALIZACJA MIEJSCA

Aby maksymalnie ułatwić załadunek i rozładunek bez względu na warunki, Nowy Citroën Berlingo Van oferuje:
- jedną lub dwie pary drzwi bocznych przesuwnych o optymalnych wymiarach (szerokość 675 mm, wysokość 1072 mm)
- drzwi tylne skrzydłowe 40/60 o maksymalnym kącie otwarcia 180°
- zoptymalizowaną szerokość przestrzeni ładunkowej pomiędzy nadkolami.


IMPONUJĄCA ŁADOWNOŚĆ

Przestrzeń ładunkowa Nowego Citroëna Berlingo Van może mieć objętość aż do 4,4 m3, a ładowność wynosi od 650 kg do 1000 kg. Jedną z dostępnych opcji jest wskaźnik informujący kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego obciążenia. Pakiet Przestrzeń Ładunkowa ułatwia codzienną eksploatację dzięki wzmocnionemu oświetleniu LED, 4 dodatkowym uchwytom do mocowania ładunków oraz zainstalowaniu dodatkowego gniazda 12V. 

KOMFORT JAZDY I DOBRE SAMOPOCZUCIE

Nowy Citroën Berlingo Van doskonale tłumi nierówności drogi w każdych warunkach. Optymalny komfort jazdy zapewnia wysoka pozycja za kierownicą, zawieszenie i odpowiednia izolacja akustyczna. Siedzenie można dopasować do każdej postury − ma regulację wysokości i lędźwiową, jest również wyposażone w niezależny podłokietnik. Opcjonalnie oferowane jest podgrzewanie siedzeń.
Na co dzień docenisz 20 systemów wspomagających prowadzenie, w tym funkcję bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu, hamulec postojowy elektryczny oraz kolorowy wyświetlacz w polu widzenia drogi.

KOMFORT PRACY: MOBILNE BIURO

Kabina Nowego Citroëna Berlingo Van pełni funkcję mobilnego biura, ułatwiającego wykonywanie codziennych obowiązków.
Skorzystaj z gniazda 230V, doładuj baterię komputera i ukryj go w schowku Top Box.
Ciesz się dostępem do bezprzewodowej ładowarki smartfona, dwóch portów USB oraz dwóch gniazd 12V.
Pracuj w komfortowych warunkach dzięki kabinie Extenso®. Złóż środkowe oparcie i korzystaj z regulowanego stolika.Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 5,5 do 7,5 w cyklu mieszanym zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 143  do 170 (g/km).

AVANTI SP. Z O.O. Połczyńska 33

Nous localiser

Calculer l'itinéraire