Samochody nowe

SpaceTourer

 

DESIGN

Marzysz o wyprawach całą rodziną? Z Citroënem SpaceTourer to jest możliwe! Ten funkcjonalny van o wyrazistym charakterze doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. To samochód o płynnych, harmonijnych liniach nadwozia i dającej poczucie bezpieczeństwa, mocnej konstrukcji.


PIĘKNO FORMY

Na czym polega urok tego samochodu? Śmiała sylwetka, świetliste spojrzenie, doskonałe proporcje...  CITROËN SpaceTourer oferowany jest w dziewięciu wyrafinowanych kolorach, podkreślających jego elegancję: Noir Onyx, Bleu Impérial, Brun Rich Oak, Gris Platinium, Gris Aluminium, Orange Tourmaline, Blanc Banquise. Ten wygląd robi piorunujące wrażenie!

 

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU

CITROËN SpaceTourer jest dostępny w trzech różnych długościach (5,30 m, 4,96 m i 4,60 m), w tym w jednej wersji kompaktowej, unikatowej w segmencie, która może pomieścić aż dziewięć osób. Mówi się przecież, że najlepsze vany to te z najkrótszym nadwoziem, prawda?

1,9 M WYSOKOŚCI

I wcale nie trzeba się schylać! Wysokość 1,9 m sprawia, że CITROËN SpaceTourer bez trudu wjedzie na podziemny parking, nie narażając przy tym dachu na zerwanie. Optymalne wymiary vana (długość: 4,60 m-5,30 m, szerokość: 1,92 m, wysokość: 1,90 m), w połączeniu z elektrohydraulicznym wspomaganiem kierownicy i promieniem skrętu kół wynoszącym 11,30 m-12,40 m sprawiają, że CITROËN SpaceTourer jest zwrotnym samochodem odpowiadającym potrzebom całej rodziny.

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Przestronne wnętrze  CITROËNA SpaceTourer zapewnia każdemu pasażerowi wyjątkowo komfortowe warunki jazdy. Zarówno w czasie dalekiej podróży, jak i podczas krótkiej przejażdżki możesz cieszyć się czasem spędzonym w przyjaznej, relaksującej atmosferze.

WYGODNE MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY

CITROËN SpaceTourer i jego pojemne schowki mogą pomieścić wszystkie twoje bagaże, od gitary pierworodnego, po hulajnogę najmłodszego dziecka. Nie da się ukryć, że to wielka wygoda.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

CITROËN SpaceTourer został wyposażony w szereg innowacyjnych technologii, które wspomagają prowadzenie. To bezdotykowo otwierane drzwi przesuwne boczne, czy system bezkluczykowego dostępu do samochodu (ADML).
Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 6,0 do 8,0 w cyklu mieszanym, od 6,1 do 8,3 w cyklu niskim, od 5,5 do 7,4 w cyklu średnim, od 5,2 do 6,9 w cyklu wysokim i od 6,9 do 8,7 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 157 do 209  (g/km).

POLMOZBYT TORUŃ HOLDING TORUŃ ul.Szosa Bydgoska 82

Nous localiser

Calculer l'itinéraire