Samochody nowe

C4 SpaceTourer

 

Nowy Citroën C4 SpaceTourer to owoc kreatywności projektantów oraz najlepszego, charakterystycznego dla Marki Citroën know-how. To nowoczesny, innowacyjny minivan, przełamujący schematy dzięki zaawansowanej technologii inteligentnych systemów wspomagających prowadzenie, wyjątkowym wrażeniom z jazdy, szczególnemu podejściu do komfortu (program Citroën Advanced Comfort®) i wydajności.

DESIGN


Nowy Citroën C4 SpaceTourer łączy to, co z pozoru niemożliwe − funkcjonalność samochodu rodzinnego z przyjemnością z jazdy. Nowa, pięciomiejscowa wersja Citroëna C4 SpaceTourer bazuje na wyjątkowym designie swojego poprzednika, wzbogacona o nowe akcenty, takie jak nowy szewron (logo) na tylnej klapie, zmodyfikowany przód nadwozia, wyrażający solidność i siłę oraz nowe lakiery − Steel Grey i Lazuli Blue.

WYMIARY

5-miejscowy Nowy Citroën C4 SpaceTourer łączy przestronność i modułowość. 

- Długość: 4,438 m
- Szerokość: 1,826 m (z lusterkami)
- Wysokość: 1,625 m
- Rozstaw osi: 2,785 m


DOBRE SAMOPOCZUCIE


Nowy minivan Citroën C4 SpaceTourer to zaproszenie do podróży, z rodziną lub samemu, w najwyższym komforcie i przy zachowaniu prawdziwej radości z jazdy. Doskonała poręczność i nowoczesne elementy wyposażenia samochodu to gwarancja pozytywnych wrażeń za kierownicą.

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Bagażnik to kolejny kluczowy atut Nowego Citroëna C4 SpaceTourer. Wygląd tylnej pokrywy to zapowiedź dużej przestrzeni i solidności wykonania. Dostęp do pojemnego bagażnika (od 537 l do 630 l przy tylnych fotelach przesuniętych maksymalnie do przodu) jest bardzo łatwy. Tylna pokrywa może być sterowana elektrycznie. Dodatkowo Citroën proponuje innowacyjne rozwiązanie w postaci bezdotykowego otwierania bagażnika, gdy kierowca ma zajęte ręce. Wystarczy przesunąć stopę pod zderzakiem, a system automatycznie zamknie lub otworzy pokrywę.

TECHNOLOGICZNA INTELIGENCJA


Nowy Citroën C4 SpaceTourer jest wyposażony w wielofunkcyjny ekran dotykowy 7” z nowym interfejsem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości (podobnej do smartfonów najnowszej generacji). Charakterystycznym elementem wyposażenia nowego minivana Marki Citroën jest dodatkowy, niezależny ekran 7” oraz nowy system nawigacyjny Citroën Connect Navi.
Zużycie paliwa od 4,912 do 8,02 w cyklu mieszanym, od 7,32 do 9,962 w cyklu niskim, od 5,899 do 7,69 w cyklu średnim, od 5,199 do 6,867w cyklu wysokim i od 6,329 do 8,483 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 128,67 do 180,9 (g/km). 

POLMOZBYT TORUŃ HOLDING TORUŃ ul.Szosa Bydgoska 82

Nous localiser

Calculer l'itinéraire