Samochody nowe

C4 Cactus

 

DESIGN NADWOZIA


Nowy Citroën C4 Cactus wprowadza powiew świeżości i oryginalności do segmentu kompaktowych hatchbacków. Czysta, monolityczna forma nadwozia kryje elementy stylistyczne charakterystyczne dla Citroëna, takie jak panele Airbump® w dolnej partii drzwi, szyby tworzące jednolitą przeszkloną powierzchnię czy "pływający" dach. Uwagę zwraca dwupoziomowe oświetlenie z przodu i wyrazista identyfikacja świetlna z tyłu, wykorzystująca lampy 3D LED. Nowy Citroën C4 Cactus jest dostępny w jednym z 31 wariantów personalizacji zewnętrznej. Klienci mogą wybierać spośród 9 lakierów nadwozia oraz 4 Pakietów Kolor*, zdobiących samochód dzięki zastosowaniu wyrafinowanych akcentów stylistycznych.

 

citroen advanced comfort 

Citroën jest wierny swojemu DNA i nieustannie wprowadza na rynek innowacje poprawiające komfort jazdy. Zawieszenie Nowego Citroëna C4 Cactus z Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)* to unikalne rozwiązanie w świecie motoryzacji. Dzięki niemu pasażerowie mają wrażenie podróżowania latającym dywanem. W Nowym Citroënie C4 Cactus debiutują również siedzenia Advanced Comfort, zapewniające wyjątkową wygodę w połączeniu z optymalną stabilnością ciała podczas dynamicznej jazdy. Dzięki tym innowacjom Nowy Citroën C4 Cactus to wyjątkowy, ultrakomfortowy hatchback, który wprowadzą nową jakość w segmencie samochodów kompaktowych.

 

*progresywnymi poduszkami hydraulicznymi

 

INNOWACJE TECHNOLOGICZNE

 

Citroën prezentuje swój nowy, kompaktowy model –- Citroën C4 Cactus. Samochód został udoskonalony, dzięki czemu odpowiada najwyższym standardom segmentu C w zakresie wykorzystanych silników i rozwiązań technologicznych. Wyróżnia się na tle konkurentów wyjątkowym charakterem i niezrównanym poziomem komfortu.
Dzięki zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)* oraz siedzeniom Advanced Comfort Nowy Citroën C4 Cactus to ultrakomfortowy hatchback, który wprowadza nową jakość do segmentu samochodów kompaktowych. Nowy model zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie 2018 r.

*progresywnymi poduszkami hydraulicznymi

 Zużycie paliwa od 4,885 do 7,23 w cyklu mieszanym, od 7,102 do 8,707 w cyklu niskim, od 5,369 do 7,036 w cyklu średnim, od 4,869 do 6,167 w cyklu wysokim i od 6,006 do 7,709 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 127,33 do 162,81 (g/km). 

POLMOZBYT TORUŃ HOLDING TORUŃ ul.Szosa Bydgoska 82

Nous localiser

Calculer l'itinéraire