Samochody nowe

Jumpy

 

DESIGN & WYMIARY

Design Citroëna Jumpy czerpie ze świata samochodów osobowych i segmentu SUV. Płynne, harmonijne linie nadwozia sugerują pewność i solidność. Jaki ma charakter? Jednocześnie pełen energii i spokoju! Krótka, wyraźnie pochylona pokrywa silnika oraz duże, wysoko umieszczone lampy przednie sprawiają wrażenie pełnej dominacji na drodze.


MODUŁOWOŚĆ I KOMFORT

KOMFORT JAZDY: NOWA ODSŁONA ERGONOMII
Przednie siedzenia Citroëna Jumpy zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii. Zapewniają wysoką pozycję za kierownicą, która potęguje wrażenie dominacji na drodze. Siedzenia mają pionową i poziomą regulację, co ułatwia zajęcie najbardziej odpowiedniej pozycji, sprzyjającej optymalnemu komfortowi jazdy.
Specjalny stopień ułatwia dostęp do wnętrza. Przeszklona przegroda* zapewnia pasażerom optymalną izolację termiczną i akustyczną, zwiększającą komfort jazdy. Cechy te nabierają szczególnego znaczenia, gdy samochód jest często eksploatowany.

BEZDOTYKOWE OTWIERANIE DRZWI BOCZNYCH PRZESUWNYCH
Masz zajęte ręce? Nie ma problemu − funkcja bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych* pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi bocznych bez użycia rąk, co jest unikalnym rozwiązaniem w segmencie. Wystarczy wykonać ruch stopą pod rogiem tylnego zderzaka, a zamki zostaną odblokowane i drzwi boczne po odpowiedniej stronie automatycznie otworzą się.
W ten sam sposób zamkniesz samochód i zablokujesz drzwi. To bardzo pomocne przy operacji załadunku i rozładunku.

IDEALNIE DOPASOWANY DO CHARAKTERU TWOJEJ PRACY
Nowy Citroën Jumpy to idealny partner dla profesjonalistów, którzy chcą ułatwić sobie życie. To przemyślany, nowoczesny i funkcjonalny samochód, stworzony dla szerokiego grona odbiorców biznesowych. Pracujesz w sektorze rzemiosła, prowadzisz firmę dostawczą, usługową czy budowlaną? Z pewnością znajdziesz wersję, która spełni Twoje oczekiwania. 


FURGON BRYGADOWY

AŻ DO 6 PASAŻERÓW NA POKŁADZIE
Już nie musisz wybierać pomiędzy przewożeniem osób i ładunków: wersje z przedłużoną kabiną mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową o pojemności 4 m3. Wygospodarowane miejsce pod kanapą w drugim rzędzie pozwala na przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.

FURGON BRYGADOWY
Wersja furgon brygadowy zapewnia pasażerom w drugim rzędzie wysoki poziom komfortu. Mają oni do dyspozycji schowki pod siedzeniami o łącznej pojemności 73 l. Nie musisz iść na kompromis − korzystaj w pełni z wszechstronnego charakteru tej wersji Citroëna Jumpy.

KOMFORT W KABINIE
COMFORT Extended Cab Folding oferuje jeszcze więcej możliwości dzięki modułowej budowie: pozycja rozłożona umożliwia transport do 6 osób, pozycja złożona zwiększa objętość załądunku do 5,50 m3.


POZNAJ JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Kombi to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Samochód jest dostępny w wersjach od XS do XL i może pomieścić do 9 osób wraz z bagażem.

CZYSTY, ELEGANCKI DESIGN
Wersja osobowa, podobnie jak odmiana użytkowa, nosi typowe dla Citroëna kody stylistyczne. Są one widoczne w charakterystycznej osłonie chłodnicy i sposobie ekspozycji logo Marki, które płynnie przechodzi w listwy biegnące w stronę reflektorów.
Przód zdobi potężny zderzak, sugerujący wysoki poziom bezpieczeństwa samochodu. Czarne wloty powietrza kontrastują z nadwoziem, podkreślając solidny, pełen siły styl Citroëna Jumpy Kombi.

AŻ DO 9 PASAŻERÓW!
Citroën Jumpy Kombi to solidny i funkcjonalny samochód, w którym układ siedzeń można konfigurować "à la carte" − tak, by spełnił oczekiwania użytkownika. Wszystkie tylne siedzenia* można wyjąć, uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności od 4,5 m3 (wersja XS) do 6 m3 (wersja XL). Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo dobry i wygodny dzięki konstrukcji siedzeń drugiego rzędu, które można złożyć jednym prostym ruchem.


SILNIKI

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE
Citroën Jumpy jest wyposażony w silniki o mocy od 95 KM do 180 KM, wszystkie korzystają z technologii BlueHDi. To nowa generacja diesli, spełniających normę Euro 6 i oferujących najlepsze w segmencie parametry zużycia paliwa i emisji CO2 (1.6 BlueHDi 115 S&S BVM6: 5,1 l/100 km i 133 g CO2/km). Dzięki tym nowoczesnym jednostkom masz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. 


Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 6,0 do 8,0 w cyklu mieszanym zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 157 do 209  (g/km).

POLMOZBYT TORUŃ HOLDING TORUŃ ul.Szosa Bydgoska 82

Nous localiser

Calculer l'itinéraire