Samochody nowe

Nowy C5 Aircross

 

Citroën prezentuje Nowego C5 Aircrossa, prawdziwego SUV-a z dużymi kołami, zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych, takich jak panele Airbump®. Samochód jest wyposażony w duże koła o średnicy 720 mm, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Ma prześwit wynoszący 230 mm i duże możliwości personalizacji. Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest ambasadorem programu Citroën Advanced Comfort®. Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczneCitroën C5 Aircross – zużycie paliwa i emisja CO2: pomiary zgodne z procedurą WLTP. Zużycie paliwa od 5,0 do 8,0 l/100 km w cyklu mieszanym, od 7,1 do 9,9 l/100 km w cyklu niskim, od 5,7 do 7,6 l/100 km w cyklu średnim, od 5,1 do 6,8 l/100 km w cyklu wysokim i od 6,4 do 8,4 l/100 km w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 131 do 180 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. Oferta leasingowa modelu C5 Aircross jest skierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu z sumą opłat na poziomie 101% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 24 miesięcy, wpłaty początkowej 45% oraz wartości wykupu 19%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenie komunikacyjne za 2,99% dotyczy polis podpisanych z PZU S.A. oraz TUiR Allianz Polska S.A. i jest przeznaczone dla wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy w swoim parku posiadają do 20 samochodów. Szczegóły oferty u Autoryzowanego Dealera Citroëna.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na zawarcie umowy leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na wrzesień 2019 r. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.

DREWNIKOWSKI SZCZECIN ul.Andre Citroena 1

Nous localiser

Calculer l'itinéraire