Samochody nowe

Citroën Bank

 

ZALETY OFERTY CITROËN BANK I CITROËN BUSINESS:


- Indywidualne podejście do potrzeb klienta
- Wszelkie formalności dopełniane na miejscu w Autoryzowanym Salonie CITROËN- kupno samochodu, jego finansowanie oraz ubezpieczenie
- Uproszczone procedury przy minimum formalności- już od 0% wpłaty własnej
- Szybka reakcja- rozpatrzenie wniosku już w godzinę

W ramach umowy kredytu oraz leasingu istnieje również możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW oferowanych w pakiecie z PZU S.A. lub Allianz S.A., ubezpieczenia spłaty kredytu lub leasingu oraz ubezpieczenia od straty finansowej GAP lub SUPER GAP.


UBEZPIECZENIE SPŁATY KREDYTU BĄDŹ LEASINGU

Zapewnia spłatę należności wynikających z umowy w razie zajścia zdarzenia objętego ubezpieczeniem (całkowita niezdolność do pracy, zgon ubezpieczonego). Ubezpieczenie to można rozszerzyć o ubezpieczenie od utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania. Ubezpieczenia spłaty kredytu lub leasingu oferowane są przez towarzystwo PSA Life Insurance.


UBEZPIECZENIE STRATY FINANSOWEJ GAP LUB SUPER GAP

Chroni przed stratą finansową poniesiona przez kredytobiorcę bądź leasingobiorcę w wyniku szkody całkowitej lub utraty pojazdu będącego przedmiotem umowy kredytu bądź leasingu. Dzięki ubezpieczeniu GAP klient oprócz odszkodowania wypłaconego z Auto Casco otrzymuje dodatkowo 15% sumy odszkodowania. Natomiast dzięki ubezpieczeniu SUPER GAP klient oprócz odszkodowania wypłaconego z Auto Casco otrzymuje dodatkowo wyrównanie do wartości fakturowej pojazdu. Ubezpieczenia straty finansowej GAP oraz SUPER GAP oferowane są przez towarzystwo PSA Insurance.


UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

Szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW oferowanych wraz z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku PZU i Allianz.


Dowiedz się więcej na temat naszej oferty leasingowej i kredytowej u Autoryzowanych Dystrybutorów CITROËN.


Niniejsze propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 Kodeksu Cywilnego. Szczegóły oferty jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz kredytowych znajdą Państwo u Autoryzowanego Dystrybutora Citroën
*Zgoda na udzielenie kredytu jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej na podstawie jego dochodów.
Banque PSA Finance S.A. Oddział w Polsce ma prawo wymagać dodatkowych dokumentów w trakcie oceny zdolności kredytowej.


FIX FORUM LIDER RZESZÓW Kraczkowa 1440

Nous localiser

Calculer l'itinéraire