Kontakt aktualności

O nas

 

Firma Auto-Gazda powstała w latach 60-tych jako firma rodzinna. Szczycimy się 40-toma latami tradycji w branży samochodowej.

Założycielem firmy był śp. Kazimierz Gazda, reprezentant Polski w kolarstwie szosowym. Początkowo działalność prowadzona była jako warsztat napraw powypadkowych, rozwijany i rozbudowywany z biegiem lat.

W 1998 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanej siedziby w Pszczynie przy ulicy Bielskiej 31D z salonem sprzedaży oraz zapleczem serwisowym, warsztatem napraw powypadkowych i lakiernią o powierzchni blisko 3000m2. W roku 1999 firma Auto-Gazda otrzymała autoryzację Citroën Polska, i rozszerzyła swoją ofertę o sprzedaż nowych samochodów marki Citroën oraz serwis.

Celem firmy jest profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Citroën oraz maksymalne zadowolenie klienta w obszarze obsługi serwisowej. Przedsiębiorstwo stawia sobie wysokie wymagania jakości w stosunku do wszystkich świadczonych usług. Firma prowadzi rzetelną kontrolę wykonywanych usług, aby jak najszybciej uchwycić ewentualne wady, usterki i wprowadzić działania korygujące oraz zapobiegawcze. Możemy to osiągnąć dzięki doskonale wyszkolonemu i zaangażowanemu personelowi. Wszyscy zatrudnieni w firmie czują się współodpowiedzialni za obraz firmy na rynku samochodowym, jak i za osiągnięte wyniki. Firma wybiera dostawców cieszących się pozytywną opinią, których produkty i usługi spełniają najwyższe wymagania jakości, a w konsekwencji wybór taki pozwala naszej firmie utrzymywać bardzo dobry wizerunek na rynku zbytu.

Oferujemy:
- Sprzedaż samochodów nowych osobowych i dostawczych
- Sprzedaż samochodów dla firm - flotowa
- Skup i sprzedaż samochodów używanych
- Kredyty - 30 min.
- Leasing - 30 min.
- Ubezpieczenia - od ręki
- Części zamienne
- Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny
- Mechanika
  - komputerowa geometria podwozia
  - klimatyzacje - montaż i serwis
  - instalacje gazowe - montaż i serwis
  - diagnostyka komputerowa
  - wymiana szyb klejonych (na miejscu)
  - wymiana ogumienia
  - na czas naprawy - samochód zastępczy
- Pomoc drogowa tel. 502 276 096
- Assistance Citroën tel. 0 800 12 07 07, 22 606 11 82
- Naprawy powypadkowe wszystkich marek
  - stół naciągowo-pomiarowy (laserowy pomiar)
- Lakiernictwo
  - komora bezpyłowa
  - komputerowy dobór koloru
  - system lakierów wodnych
- Bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami
- Wypożyczalnia samochodów
- Myjnia

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 


AUTO-GAZDA PSZCZYNA ul.Bielska 31d

Nous localiser

Calculer l'itinéraire