Samochody nowe

Nowy C3

 Nowego Citroëna C3 wyróżnia unikalny design oraz inspirujący wygląd. Dzięki 97 wariantom personalizacji nadwozia nie pomylisz go z żadnym innym samochodem. A komfort? Nowy Citroën C3 wyposażony jest w nowe fotele Advanced Comfort, oraz zawieszenie, które wyznacza nowy standard w segmencie. Ten nowoczesny samochód oferuje liczne technologie komunikacyjne i 12 systemów wspomagających prowadzenie, ułatwiających codzienną eksploatację.  

 AŻ 97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA
7 KOLORÓW NADWOZIA
Dobrze znaną gamę kolorów (Noir Perla Nera, Gris Acier, Gris Platinium, Sable i Blanc Banquise) uzupełniają dwa nowe, jasne lakiery − Rouge Elixir i Spring Blue.
4 PAKIETY KOLOR
Pakiet Kolor tworzą kolorowe wstawki otaczające światła przeciwmgłowe oraz obramowania paneli Airbump®. W Nowym Citroënie C3 pakiet ten dostępny jest również kolorze Émeraude Anodisé, który uzupełnia dotychczasowe − Noir, Blanc i Rouge.
4 KOLORY DACHU
W gamie Nowego Citroëna C3 pojawił się nowy kolor dachu − Bleu Émeraude. Uzupełnia on dotychczasową gamę, w której skład wchodzą lakiery Blanc Opale, Noir Onyx i Rouge Aden. Oprócz dachu wybrany kolor pojawia się również na osłonach lusterek oraz naklejce na tylnym słupku.
3 NAKLEJKI DEKORACYJNE NA DACH
Rouge, Émeraude, a może Techwood? Spersonalizuj wygląd dachu Nowego Citroëna C3 wybierając jeden z trzech oferowanych wzorów graficznych.  
3 WERSJE WYKOŃCZENIA WNĘTRZA
Oprócz wyrafinowanego wykończenia standardowego Nowy Citroën C3 dostępny jest w dwóch nowych, opcjonalnych wersjach kolorystycznych wnętrza. Wyróżniają się one specjalnymi tapicerkami i kolorowymi akcentami dekoracyjnymi.
Wersja wykończenia Émeraude wykorzystuje grę kontrastów pomiędzy dominującą ciemną tonacją i wyrazistymi akcentami kolorystycznymi, dodającymi wnętrzu dynamicznego charakteru.
Wersja wykończenia Techwood nawiązuje do skandynawskiego stylu dzięki zastosowaniu delikatnych w dotyku materiałów wysokiej jakości.Zużycie paliwa od 4,201 do 7,23 w cyklu mieszanym, od 6,308 do 8,707 w cyklu niskim, od 5,158 do 7,036 w cyklu średnim, od 4,753 do 6,167 w cyklu wysokim i od 6,014 do 7,709 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 110,1 do 162,81 (g/km).

AUTO CLUB POZNAŃ Nizinna 21

Nous localiser

Calculer l'itinéraire