Samochody nowe

Nowy SUV Citroën C3 Aircross

 

Citroën w 2017 roku przeprowadza bezprecedensową dla Marki ofensywę w segmencie SUV. Po premierze modelu C5 Aircross w Szanghaju przyszedł czas na Nowego Citroëna C3 Aircross. Ten kolejny SUV zostanie wprowadzony na europejskie rynki jesienią tego roku.

 

SUV NOWEJ GENERACJI


Citroën C3 Aircross wyróżnia się w świecie SUV dzięki świeżemu, pełnemu mocy designowi oraz oryginalnej sylwetce.

 

Stylistyka nadwozia sugeruje solidność i bezpieczeństwo konstrukcji. Wysoko poprowadzona maska jest podkreślona przez chromowane szewrony i listwy, skrywające elementy identyfikacji świetlnej, wykonanej w technologii LED.


 

SWOBODA NA KAŻDEJ DRODZE: 

GRIP CONTROL Z FUNKCJĄ HILL DESCENT


Dominuj na drodze za kierownicą tego wyjątkowego SUV-a! Zwiększony prześwit, duże koła i układ Grip Control z funkcją Hill Descent sprawiają, że Nowy Citroën C3 AIRCROSS doskonale czuje się w każdych warunkach.

Citroën C3 AIRCROSS pozwala kierowcy dostosowywać pracę układu napędowego do warunków na drodze i kontrolować prędkość podczas stromych zjazdów.


 

ZWINNY W MIEŚCIE: 

SYSTEM PARK ASSIST Z FUNKCJĄ TOP REAR VISION


Nowy Citroën C3 AIRCROSS to uniwersalny samochód, który świetnie się czuje w każdych warunkach - w mieście i na długich trasach. Dzięki niemu codzienne życie staje się prostsze! System Park Assist ułatwia manewry parkowania, wspomagając kierowcę.

Kamera cofania z funkcją Top Rear Vision zapewnia obraz 180° z tyłu samochodu, który jest wyświetlany na 7'' ekranie dotykowym.


 

WYJĄTKOWA MODUŁOWOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ


Nowy Citroën C3 AIRCROSS łączy największą w segmencie przestronność, wyjątkowy komfort i pięć pełnowartościowych miejsc siedzących z dużą ilością miejsca na głowę i nogi. 

Wyjątkowo obszerny bagażnik ma pojemność 410 l, można go powiększyć do 520 l dzięki przesuwanej kanapie tylnej, składanej w proporcji 2/3-1/3. 
Składana oparcie fotela pasażera umożliwia przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.


DESIGN PODKREŚLAJĄCY SOLIDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 

Nowy Citroën C3 AIRCROSS to nowy, oryginalny gracz w segmencie SUV. Muskularne linie wysokiej i krótkiej maski sugerują bezpieczeństwo i solidność konstrukcji. Charakterystyczna identyfikacja świetlna z przodu i z tyłu przyciąga wzrok. Design jest harmonijny, zbalansowany, pozbawiony zbędnych, krzykliwych akcentów.

 

90 KOMBINACJI: WYBIERZ SWÓJ KOLOR!


8 kolorów nadwozia, 3 kolory dachu, 4 Pakiety Kolor − Citroën C3 AIRCROSS dostosuje się do Twojego gustu. Wybieraj spośród 90 dostępnych kombinacji.

Koncepcja personalizacji dotyczy najdrobniejszych szczegółów: szyb bocznych z tyłu z efektem żaluzji, relingów dachowych, osłon lusterek bocznych, obramowań reflektorów z przodu i nakładek na felgach.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®


Nowy Citroën C3 Aircross wpisuje się w DNA Marki i korzysta z jej know-how. Elementy programu Citroën Advanced Comfort® zapewniają kierowcy i pasażerom niezrównany poziom komfortu jazdy.

Na niepowtarzalny komfort jazdy Nowym Citroënem C3 Aircross składają się:

  • komfortowe fotele o szerokich, obszernych siedziskach,
  • zawieszenie i układ napędowy z charakterystycznymi dla Citroëna ustawieniami, dostosowującymi układ jezdny do różnych rodzajów nawierzchni,
  • komfort akustyczny, z wyjątkową izolacją hałasu i odpowiednim nagłośnieniem wnętrza.

 Zużycie paliwa od 4,201 do 7,23 w cyklu mieszanym, od 6,308 do 8,707 w cyklu niskim, od 5,158 do 7,036 w cyklu średnim, od 4,753 do 6,167 w cyklu wysokim i od 6,014 do 7,709 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 110,1 do 162,81 (g/km).

AUTO CLUB POZNAŃ Nizinna 21

Nous localiser

Calculer l'itinéraire