Kontakt aktualności

O nas

 

Autoryzowany przedstawiciel marki Citroën w Opolu powstał poprzez restrukturyzację spółki pracowniczej „PEHAMOT”, która to była następcą prawnym przedsiębiorstwa państwowego PKS, zajmującego się zaopatrzeniem w części zamienne oddziałów PKS na terenie województwa opolskiego oraz naprawami mechanicznymi.

Współpraca z marką została nawiązana w listopadzie 1997 roku, a od początku grudnia przedsiębiorstwo działa pod firmą Citroen Opole Sp. z o.o., z kapitałem zakładowym w wysokości 300.000 zł.

Na podstawie podpisanych umów o autoryzację prowadzimy:
- sprzedaż samochodów nowych i używanych
- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
- sprzedaż oryginalnych części zamiennych
- naprawy blacharsko – lakiernicze
- badania techniczne w stacji kontroli pojazdów.

W lutym 2010 roku ogłoszona została strategia marki, dotycząca zmiany wizerunku. My także zdecydowaliśmy się zainwestować w rozbudowę (powiększenie salonu o ok.150 m2, rozbudowę części recepcyjnej) oraz poprawę wizerunku i oznakowania zewnętrznego.

W efekcie tych zmian dysponujemy przestronnym salonem sprzedaży o powierzchni ok. 400 m2, połączonym z przyjazną dla klienta częścią recepcyjną.

Od stycznia 2011 roku działamy pod firmą WiW Sp. z o.o..

Z każdym rokiem działalności firma stale się rozwija. Zwiększamy penetrację rynku lokalnego w sprzedaży nowych samochodów.

Na koniec 2010 roku byliśmy trzecią marką pod względem ilości sprzedanych nowych samochodów na opolszczyźnie.

Aktualnie zatrudniamy 40 pracowników.

Przedsiębiorstwo oprócz działalności podstawowej, bierze czynny udział w życiu lokalnej społeczności, poprzez wspieranie różnych inicjatyw np. organizacja Wigilii dla samotnych, współpraca z PKPS czy też organizacją Pro-Lege.

W obszarze sportowym współpracowaliśmy z opolskim oddziałem Automobilklubu oraz sponsorowaliśmy indywidualne poczynania kierowców wyścigowych z opolszczyzny.

Wspieramy od wielu lat klub piłkarski Odra Opole.
Jesteśmy członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej.

Zapraszamy do naszego salonu!


WIW UL.STANISLAWA DUBOIS 6

Nous localiser

Calculer l'itinéraire