Części i Akcesoria

Oryginalne akcesoria Citroëna

 

CZĘŚCI ZAMIENNE Z GAMY EUROREPAR
Propozycja dla właścicieli samochodów pięcioletnich i starszych, zachęcająca ich do korzystania z usług Autoryzowanych Stacji Obsługi Citroën.

EUROREPAR to uzupełniająca gama części zamiennych marki Citroën. Atrakcyjne ceny tych części i gwarancja ich jakości zatwierdzona przez inżynierów Citroën stanowią o trafności tego wyboru.
 
Posiadaczom starszych samochodów często zdarza się wybierać inne rozwiązania niż wizyta w Autoryzowanej Stacji Obsługi, czego przyczyną
najczęściej są względy ekonomiczne. Z tego powodu dla takich klientów, dodatkowo ceniących sobie odpowiednią jakość utrzymania swojego samochodu, marka Citroën proponuje specjalny pakiet usług.
 
Usługi te polegają na zastosowaniu części z gamy EUROREPAR oraz atrakcyjniejszych stawek za robociznę. Co prawda części z gamy EUROREPAR nie posiadają identycznej jakości co części oryginalne, ale są zweryfikowane i skontrolowane przez dział techniczny Citroëna pod względem zastosowania ich w Citroënach pięcioletnich i starszych. 

Posiadają jeden rok gwarancji. 

Ponadto części z gamy EUROREPAR mają przystępną cenę rynkową. 
Nie trzeba więc już szukać ani części zamiennych, ani warsztatów obsługowych w różnych miejscach.

Wyszkoleni i doświadczeni pracownicy Autoryzowanych Stacji Obsługi Citroën spełnią wszystkie potrzeby, zapewnią wysoki stan techniczny i kompleksową obsługę każdego Citroëna. 

Oferta ta z zastosowaniem uzupełniającej gamy części zamiennych EUROREPAR pozwala więc świadczyć usługi o wysokiej jakości wykonania, w rozsądnej cenie, dla szerokiej rzeszy użytkowników aut marki Citroën.


AUTO BROKER ul.Mełgiewska 10

Nous localiser

Calculer l'itinéraire