Serwis posprzedażny

Serwisowy program flotowy

 

Do programu flotowego mogą przystąpić:

Firmy posiadające minimum 5 samochodów marki Citroën / DS; korzystają wówczas z przywilejów pakietu poziom 1 - który oferuje m.in. rabat na części do 20%.

Firmy posiadające minimum 50 samochodów marki Citroën / DS mogą korzystać z przywilejów pakietu poziom 2 – który oferuje m.in. rabat na części do 30% oraz specjalna cenę oleju 5W30.

Podstawą do uzyskania świadczeń poziomu 2 (oprócz wymaganej ilości samochodów) jest podpisanie deklaracji do wykonywania wszystkich napraw w ASO w tym napraw blacharsko-lakierniczych. W zamian dla tych Klientów Flotowych , serwisy blacharsko-lakiernicze oferują dodatkowe bonusy posprzedażne.

Oprócz rabatów na części zamienne i robociznę Firmy Flotowe w ramach serwisowego programu flotowego obsługiwane są przez wyznaczonych doradców serwisowych oraz mają możliwość korzystania z wielu świadczeń dodatkowych na preferencyjnych warunkach m.in.:

-wynajęcie samochodu zastępczego,

- usługa door to door,

-holowanie pojazdów,

-zakup i wymiana oraz przechowywanie opon/kół .

Samochody Klientów Flotowych obsługiwane są w ponad 30 ASO Citroen/DS rozmieszczonych na terenie całego kraju.ZACHORSCY Józefów 26

Nous localiser

Calculer l'itinéraire