Samochody nowe

SpaceTourer Business Lounge

 

SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Poznaj Citroëna SpaceTourer Business Lounge. To biznesowy samochód z 7 siedzeniami stworzony żeby wozić VIPów oraz klientów biznesowych.

DESIGN

CITROËN SpaceTourer Business Lounge utrzymany jest w prostym i eleganckim stylu. Harmonijne, wyraziste linie kompaktowej sylwetki, optymistyczny design, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie chroniące prywatność pasażerów... Do tego liczne interesujące detale, podkreślające pełen energii charakter samochodu.

KOMFORT


Przyjazna atmosfera wnętrza sprzyja zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Głównym atutem CITROËNA SpaceTourer Business Lounge jest najwyższej jakości komfort zapewniony każdemu pasażerowi. To samochód zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących podróży w luksusowych warunkach.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

CITROËNA SpaceTourer Business Lounge wyposażono w szereg innowacyjnych technologii, które wspierają bezpieczeństwo i zapewniają komfort pasażerom samochodu. To bezdotykowo otwierane drzwi przesuwne boczne, wyświetlanie informacji w polu widzenia kierowcy, rozpoznawanie znaków drogowych, ostrzeżenie o ryzyku kolizji. Niska emisja CO2 zapewnia CITROËNOWI SpaceTourer Business Lounge tytuł Best In Class w segmencie.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 6,0 do 8,0 w cyklu mieszanym zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 157 do 209  (g/km).

ZACHORSCY Józefów 26

Nous localiser

Calculer l'itinéraire