Samochody nowe

Nowy C3

 

DESIGN


Miłość od pierwszego wejrzenia zagwarantowana! Niepowtarzalny design Nowego Citroëna C3 wyraża zdecydowany przód oraz stylowe krzywizny nadwozia, dające efekt siły i energii. Pełne harmonii kształty, nowa identyfikacja stylistyczna i gama kolorów nadwozia urzeczywistniają pojęcia "modny" i "trendy". Bądź nowoczesny i wyróżnij się z tłumu w Nowym Citroënie C3!

KOMPAKTOWE WYMIARY


Dzięki długości poniżej 4 m, Nowy Citroën C3 to zwinny, niewielki samochód, niezastąpiony w mieście. Pięciodrzwiowe, pięciomiejscowe nadwozie to gwarancja praktyczności w każdych warunkach.

 

  • Długość: 3,99 m
  • Szerokość: 1,74 m 
  • Wysokość: 1,47 m
  • Rozstaw osi: 2,54 m
  • Pojemność bagażnika: 300 l

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA
Charakterystyczne dla Marki Citroën reflektory wyostrzają "spojrzenie" Nowego C3 i podkreślają wysokość pokrywy silnika. Logo marki przechodzi w dwie chromowane listwy sięgające diodowych świateł dziennych, eksponując szerokóć nadwozia. Zaawansowane technologiczne reflektory przyciągają̨ wzrok okrągłym kształtem. Zderzak podkreśla wysoki przód Nowego Citroëna C3 − to zapowiedź przygody za kierownicą! Kolorowe wstawki wokół świateł przeciwmgielnych to kolejny, odświeżający wygląd modelu akcent stylistyczny.


AIRBUMP®: DESIGN

W CZYSTEJ FORMIE!

Panele Airbump®, po raz pierwszy zastosowane w Citroënie C4 Cactus, chronią nadwozie i podkreślają styl Nowego Citroëna C3. Odporne na zarysowania powierzchnie, wypełnione powietrzem, służą jako odbijacze. 

Termoplastyczny poliuretan nie poddaje się łatwo działaniu słońca czy wody, nie tracąc dobrego wyglądu z upływem czasu. 

Panele Airbump® składają się z sześciu kapsuł wypełnionych powietrzem i są usytuowane w dolnej partii drzwi, szczególnie narażonej na uszkodzenia w ruchu miejskim. Otaczają je obwódki w kolorze, którym polakierowano dach.


KOMBINACJA 

KOLORYSTYCZNA − 

TWÓJ WYBÓR!

Nowy Citroën C3 jest dostępny w szerokiej palecie lakierów − Almond Green, Banquise White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Rubi Red, Perla Nera Black, Power Orange i Sable. 

Wybierz lakier, który Ci się podoba − subtelny, a może intensywny? Połącz go z jednym z trzech dostępnych kolorów dachu (Onyx Black, Aden Red lub Opale White) i wybierz swój typ (36 możliwych kombinacji). Możesz ożywić stonowany lakier nadwozia intensywnym kolorem dachu lub na odwrót - uspokoić krzykliwe nadwozie spokojniejszym kolorem dachu. Możliwość personalizacji wyglądu nadwozia podkreśla nowoczesność i pełen świeżości design Nowego Citroëna C3. 

Jak będzie wyglądał Twój Nowy Citroën C3?Zużycie paliwa od 4,201 do 7,23 w cyklu mieszanym, od 6,308 do 8,707 w cyklu niskim, od 5,158 do 7,036 w cyklu średnim, od 4,753 do 6,167 w cyklu wysokim i od 6,014 do 7,709 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 110,1 do 162,81 (g/km).

TRANS-AUTO ul.Łukasiewicza 1

Nous localiser

Calculer l'itinéraire